Взаємодія з громадськістю

Демократична модель державного управління передбачає активну участь громадськості в процесі прийняття рішень. Це вимагає наявності відповідних правових механізмів та процедур, які, з одного боку, дозволяють громадянам справляти вплив на процес прийняття рішень, а з іншого дають можливість швидко й ефективно ухвалювати ці рішення.

 

Чинним законодавством визначено можливості для участі громадськості у прийнятті рішень органами виконавчої влади, до яких належить Головне територіальне управління  юстиції у Запорізькій області, у формі консультацій з громадськістю та громадської експертизи. Пропонуємо ознайомитись із відповідними нормативними актами.

 

Постанова від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»

 

Постанова від 05 листопада 2008 р. № 976 «Про затвердження Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади»

 

Головне територіальне управління юстиції у Запорізькій області взаємодіє з місцевими громадськими організаціями під час організації та проведення різноманітних заходів з правової освіти населення 

 

Громадська правозахисна організація "Егіда -Запоріжжя"

 

Основні напрями взаємодії

 

Меморандум про співпрацю між Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізькій області та громадською правозахисною організацією "Егіда - Запоріжжя"

 

Головне територіальне управління юстиції у Запорізькій області відкрите для співпраці з громадськими організаціями.

Чат відділу ДРАЦС