Щодо проведення Всеукраїнського турніру правознавства серед школярів у м. Одеса

Міністерством юстиції України та його територіальними органами у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, за підтримки USAID, провадиться активна робота з реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Метою вищезазначеного проекту є формування нової правової культури у суспільстві, що забезпечить сталий розвиток України як сучасної правової демократичної держави.

В рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Головним територіальним управлінням юстиції в Одеській області спільно з Національним університетом «Одеська юридична академія» 27-28 жовтня 2017 року заплановано проведення Всеукраїнського турніру з правознавства серед школярів.

Відповідальна особа за організацію та проведення Всеукраїнського турніру з правознавства серед школярів - начальник управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Одеській області Швець Надія Василівна (048 705 18 12), електронна пошта: пра@оd.minjust.gov.ua.