тематичний короткостроковий семінар "Чинне законодавство України: новації, зміни та практика застосування"

Запрошуємо працівників юридичних служб апарату та структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади взяти участь у засіданні постійно діючого семінару, який відбудеться 23 листопада 2017 року о 09 годині в Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій.

Семінар проводиться Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізькій області спільно із Запорізьким центром перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій.

До розгляду заплановано висвітлення тематики:

«Особливості організації виконання судових рішень державними органами»

«Регіональна нормотворчість: питання підготовки нормативно-правових актів та їх реєстрація в органах юстиції»

«Взаємодія органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з органами прокуратури»

«Новели законодавства України» та інші.

Реєстрація слухачів відбудеться 23 листопада 2017 року з 08.30 до 09.00 за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), IV поверх, аудиторія 49. Проїзд трамваєм до зупинки «Трампарк»; маршрутним таксі, тролейбусом – «пл. Пушкіна».

Орієнтовний регламент роботи семінару з 09.00 до 14.00.

Про участь у семінарі підтвердити на електронну адресу Управління m.duzhak@zp.minjust.gov.ua або за телефоном 061-239-01-13 (обов’язково).