УВАГА!!! Запрошуємо до участі у проекті "Всеукраїнський правовий диктант"

#правовийдиктант #els

25-26 квітня 2018 року Експертна юридична служба за підтримки Міністерства юстиції України запрошує взяти участь у “Всеукраїнському правовому диктанті”, який одночасно буде проходити в 24-х областях України. 
Проект підтримують такі міста, як Київ, Львів, Одеса, Вінниця, Маріуполь, Рівне, Чернігів, Тернопіль, Житомир, Запоріжжя та інші.
“Всеукраїнський правовий диктант» - унікальний проект, призначення якого дослідити рівень правової грамотності громадян України, які представляють різні вікові групи, а також показати суспільству, що власна правова безпорадність є вельми небезпечною та має наслідком серйозні фінансові та моральні витрати. Проект дає можливість кожному, хто бажає, пройти тестування та отримати результати своїх індивідуальних знань в області права. За підсумками проекту будуть сформовані пропозиції для державних органів влади, що дадуть можливість суттєво підвищити рівень правової грамотності громадян України.
Кожен громадянин зможе перевірити свій рівень правової грамотності з 5-ти публічних галузей права: сфера фінансів, сфера здоров’я, соціальна сфера, особиста сфера, безпека.
За результатами проекту буде створена загальна карта правового здоров’я населення України.

Проект підтримують такі громадські діячі, як Ахтем Сеітаблаєв та Андрій Куликов.

"Правові диктанти, з одного боку, є зрізом правових знань суспільства, з іншого - важливою складовою підвищення правової культури, без якої неможливі позитивні зміни в нашій країні", - Ахтем Сеітаблаєв, Генеральний директор ДП "Кримський дім".

У м. Запоріжжя диктант відбудеться за підтримки Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області, Запорізького національного університету, Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. 

Захід відбудеться 26 квітня 2018 року з 13-00 до 16-00 на базі Запорізького національного університету (вул. Жуковського 66 А, ІІ корпус, ауд. 423, зупинка громадського транспорту "Університет") 

Реєстрація учасників: 

http://vpd.in.ua/  

або

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfsftwkJ4Wi5fC0Egyxp9NXIrKnybeb3Dw1RsqE-YVBGfvr6g/viewform?usp=sf_link

 

Чат відділу ДРАЦС