Архів питань

Звернення № 284
від Трусов Дмитро Анатолійович
З питань діяльності
Прошу надати інформацію щодо реєстраціїї регіональної газети(в межах області).Зразок заяви та перелік необхідних для цього документів .Засновник фізична особа.Дякую .т.0676186425 або на мейл
Читати відповідь
Звернення № 281
від Санников
З питань державної в
Чи заносятся у единий державний реестр боржникив особи що мають борги по банкивським кредитам?
Читати відповідь
Звернення № 282
від Санников Андрий Юрийович
З питань державної в
Чи заносятся до единого реестру боржникив особи що мають борги по банкивським кредитам?
Читати відповідь
Звернення № 279
від Косовцова Ірина Валентинівна
З питань нотаріату
Доброго дня, помер мій батько, який залишив заповіт, що все своє майно з чого б воно не складалося заповідає дочці, тобто мені. Дружина померлого (моя мама) написала відмову від права на прийняття спадщини, з чого б вона не складалась та де б вона не знаходилась за будь-яких підстав ( за законом, за заповітом, заповідальним розпорядженням) після померлого чоловіка, на користь дочки, тобто мене. Я оформлюю право власності на майно після батька, є автомобіль 1975 року випуску, який належить померлому батькові придбаний під час шлюбу. Натаріус говорить, що право власності на автомобіль повинно ділитися на 2 частки на мене дочку та на дружину померлого хоча і є відмова дружини. Так це чи ні? і згідно якого законодавчого документу.
Читати відповідь
Звернення № 280
від Сергеев Игорь Александрович
З питань діяльності
Добрый день! Подскажите пожалуйста каким образом я могу оформить благотворительную организацию? Наша компания занимается поставками очищенной бутилированной воды, мы хотим помогать детским домам. Помогите пожалуйста консультацией как это правильно сделать?
Читати відповідь
Звернення № 278
від Коцар В.О.
З питань державної р
У Дніпровському районному відділенню м.Запоріжжя відмовляються внести зміни у свідоцтво про народження моєї доньки Лінди Володимирівни Коцар , 17.12.1992 р.н. у відповідності діючих правил перекладу призвищ з російської на українську мову. Свідоцтво про народження ,було було видане на підставі ще радянських паспортів батьків зі штампом “Україна”, де записи були виключно російською. Тобто , моє українське призвище “Коцар” написане з додатковою літерою “ь” - “Коцарь”. Усі паспорти , та інші документи підтвержуючі персону , у бувшої жінки та старшої доньки , без м'якого знаку — Коцар. А от меншій , у свідотцтві про народження чомусь бажають закріпити російський варіант нашого сімейного призвища, хоча вона має паспорт громадянки України з призвищем Коцар , та діпломи про вищу освіту також.
Читати відповідь
Звернення № 276
від Єфанова Ірина
З питань діяльності
Добрий день. Необхідно зняти майнове обтяження після виплати іпотечного кредиту. Куди потрібно звернутися, який перелік документів, яка плата за надання послуг та чи існує по даному питанню онлайн послуга? Дякую.
Читати відповідь
Звернення № 277
від Висоцький Валерій
З питань діяльності
Яким чином можна отримати адресу на приватизовану земельну ділянку у дачному кооперативі для початку будівництва та складання договору з обленерго?Який перелік документів та плата за послугу. Дякую.
Читати відповідь
Звернення № 274
від Меренков Ю.Ю.
З питань нотаріату
Доброго дня. Підкажіть будь ласка: — чи треба проводити оцінку земельної ділянки «Для ведення садівництва; 0.0600 га» (дача, без споруд, яку я отримав (оформив) у 2017 р. в якості Спадщини від своєї матері) для оформлення Дарчої на СВОЮ ДРУЖИНУ? — чи достатньо буде одного «Витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку»? — чи маю я («Учасник бойових дій», інвалід 3 гр.) якісь пільги при оформленні Дарчої у Держаній нотаріальній конторі. Дякую за відповідь.
Читати відповідь
Звернення № 275
від Тихомиров Алексей Владимирович
З питань державної в
21/01/2013 был наложен арест на мое движимое имущество УПФУ Ленинского р-на. 17.04.2015 было выписано "Постанова про припинення розшуку" № 40019268 старшим гос исполнителем Гнидой Ю.В. на основании выплаченной суммы долга, но арест так и не был снят и мой автомобиль находится в розыске в связи с чем я не могу его продать. Почему за более чем 2 года исполнительная служба не отозвала арест в соответствующий орган? Дозвониться гос исполнителю нет возможности - трубку не берут либо переключают на факс, подойти лично тоже не могу, т.к. живу в другом городе. Намерен писать жалобу в прокуратуру, если не получу адекватного и внятного ответа со ссылкой на статьи законов.
Читати відповідь
Звернення № 273
від Аблязова Ельвіна Зуфарівна
З питань забезпеченн
Доброго дня, в мене виникло питання, щодо реєстрації шлюбу. Заява була прийнята 25.10.17, а строк реєстрації шлюбу ставлять на 28.11.17 р. (вівторок). Скажіть будь ласка на який строк, згідно нормативно-правової бази я можу претендувати.
Читати відповідь
Звернення № 271
від Блєдна Анстасія Іллівна
З питань державної р
Здравствуйте! Прошу разъянить порядок апостилирования свидетельства о рождении, выданного Ленинским отделом ЗАГСа г.Запорожья в 1981г.: кто может быть заявителем на проставление апостиля, какие документы должен предоставить заявитель, в течении какого времени проставляется апостиль, какие документы должен предоставить заявитель когда будет забирать апостилированное свидетельство о рождении.
Читати відповідь
Звернення № 269
від Юлія Юлія Юлія
З питань державної р
Чи потрібно нотаріально засвідчувати договір оренди транспортного засобу між юридичною особою та фізичною особою-підприємцем, що є платником єдиного податку та має право здійснювати такі види діяльності: - код КВЕД 77.11 Надання в оренду автомобілів і легкових автотранспортних засобів; - код КВЕД 77.12 Надання в оренду вантажних автомобілів.
Читати відповідь
Звернення № 270
від Лебеденко Ірина Олексіївна
З питань діяльності
за яких підстав статут приватного підприємства до якого вносяться зміни в частині власника можуть бути поверненні на доопрацювання
Читати відповідь
Звернення № 268
від Воротнюк Ірина Вячеславівна
З питань реєстрації
Підскажіть будьласка як можна отримати реєстр всіх осередків які зареєстровані в юстиції?
Читати відповідь
Звернення № 266
від Волкова Аліна Миколаївна
З питань державної в
Доброго дня, я Волкова Аліна Миколаївна .прописана в м.Боярка вул Білогородська 134.зверталась до Приазовського відділення держ виконавч.служб Запорізької обл. з проханням надати довідку про несплату алівментів боржником для отримання державної допомоги Волковій Єлизаветі , листа замовного пислала ще 25.0717року на ім.,я Лапіна А.О.,листа отримувала Воронцова О.В, яка вже рік до листа не допомогала отримувати аліменти,тому ми звернулись у совбез,щоб отримати державну допомогу для доньк,якій в вересні виповнилося 18 років, але ні довідк ні відповіді на мої листи електорнні та не електоронні немає, допоможіть нам отримати таку довідку, та ч може донька ще отримати допомогу від Держави в 18 років?дякую
Читати відповідь
Звернення № 265
від васильченко марина сергеевна
З питань державної в
добрый день, прошу сообщить обстоятельства виконавчого листа № 333/3225/15-ц, виданого 11.08.2015 Комунарським районним судом м. Запоріжжя, про надання дозволу про виконання на території України рішення мирового судді, судової ділянки № 10 Верхоянського суду Руспубліки Саха (Якутія) Російської Федерації від 23.12.2011 про стягнення аліментів з Васильченко М.Г. на Вашу користь на утримання дітей: Васильченко Анни Миколаївни, 15.08.2007 р.н., та Васильченко Аріни Миколаївни, 21.07.2009 р.н., в розмірі 1/3 всіх видів заробітку, щомісяця, до досягнення ними повноліття. До сих пор не получила перечиления алиментов не смотря на то, что 30.06.2017 до Управління Національного банку України в Запорізькій області направлено лист з отриманням інформації про можливість перерахування зазначених коштів на Ваш рахунок, який відкрито: Банк: Омське відділенні № 8630 ПАТ Сбербанк м. Омська. Проблем зачисления на карту, согласно полученной консультации в сбербанке России нет. Если нужны какие-то другие реквизиты, прошу сообщить мне на электронный адрес.
Читати відповідь
Звернення № 263
від Назаренко І.А.
З питань діяльності
очень недовольна ЦНАПами, очереди огромные,чтобы попасть на приём нужно потратить целый день, специалисты плохо подготовленные, некомпетентные, консультаций не дают,верните регистрацию ООО и ФОП в районные администрациии к регистраторам!!!
Читати відповідь
Звернення № 262
від Баскакова Лариса Степанівна
З питань діяльності
28.12.2016 року держреєстратором було зроблено запис у журналі реєстрції, згідно якого садівничий кооператив "Мрія" переіменовано як "Громадська організація "Садівниче товариство "Мрія 5" (номер громадських формувань 10851760000001497). Вид економічної діяльность 94.99, що підпадае під перший класс ризику, але у документах надано другий клас. Чи являється це помилкою реєстратора, та як у разі потреби можливо ії виправити. Також просимо надати роз’яснення згідно яких документів садівничому кооперативу було надано статус громадської організації.
Читати відповідь
Звернення № 261
від Меренков Ю.Ю.
З питань нотаріату
Нещодавно, я і брат, звернулися знову в державну контору, куди раніше подали заяви на прийняття спадщини за законом, з приводу одержання «Свідоцтва про право на спадщину за законом». Кожен з нас має 1/2 частку спадщини в нерухомому майні (квартира і земельна ділянка). При зверненні в нотаріальну контору нас прийняв помічник нотаріуса. Ми йому пояснили, що хочемо перед отриманням «Свідоцтва про право на спадщину», змінити розмір частки у спадщині (скласти «Договір про поділ спадщини»). Спочатку було відмовлено, потім після мого посилання на статті ЦК України, скала що це роблять тільки приватні нотаріуси. Ще через де який час нашого спілкування вона частково погодилася з нашими доводами. Мене цікавить: 1. Чи може державний нотаріус відмовити нам (мені і брату) в видачі Свідоцтва про право на спадщину, при нашому бажанні змінити розмір частки у спадщині (скласти Договір про поділ спадщини) згідно ст. 1267 ЦК України? 2. Чи буде дійсний, складений і надрукований (3 прим.) нами (мною і братом) «Договір про поділ спадщини» (згідно зразка взятого з Методичного посібника Відділення нотаріальної палати України в Запорізькій області «Видача свідоцтва про право на спадщину. Загальні положення». http://notariatzp.at.ua/metodichnij_posibnik-spadkuvannja_2014rik-novij.doc) засвідченого нотаріусом? Чи має право нотаріус відмовити нам в складеному нами «Договіру про поділ спадщини»? 3. При подачі копій документів (паспорт, інн) вони обов’язково повинні бути надруковані на аркуші формата А4, або можуть мати розмір – А 5 (1/2 формату А4)? Дякую за відповідь.
Читати відповідь
Звернення № 260
від Варава Анна Володимирівна
З питань державної р
Як мені отримати довідку з причини видачі повторного свідоцтва про народження. Зміни до свідоцтва не вносились, витяг про зміни в ДРАГС видити не можуть.
Читати відповідь
Звернення № 258
від Нічіпорчук Людмила Анатоліївна
З питань реєстрації
Добрий день, прошу Вас надати роз’яснення стосовно державної регистрації розпорядження сільського голови ОТГ "Про затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів"
Читати відповідь
Звернення № 254
від Павленко Валерій Сергійович
З питань реєстрації
Чи підлягають державній реєстрації нормативно-правові акти органів місцевого самоврядування (об`єднаних тергромад)?
Читати відповідь
Звернення № 253
від Щербань Яна Геннадіївна
З питань діяльності
Доброго дня! Чи можливо отримати безкоштовну консультацію щодо створення благодійного фонду або громадської організації? Якщо так, то за якою адресою, та у рамках якого часу. Дякую за увагу!
Читати відповідь
Звернення № 251
від Гриців Марія Володимирівна
З питань нотаріату
чому я не можу знайти на сайті тарифи за послуги державного нотаріуса
Читати відповідь
Звернення № 249
від Мукан Сергій Васильович
З питань нотаріату
При оформленні документу, що підтверджує право власності на земельну ділянку (спадщина), нотаріус вважає мене нерезидентом, посилаючись на те, що в мене в паспорті громадянина України стоїть прописка в АР Крим. Відповідно, сума обов’язкових платежів, яки я повинен сплатити, також збільшується до рівня, як для нерезидента. Наскількі це правомірно, атже в мене немає паспорт громадянина ішої держави і я надаю, як і усі, паспорт громадянина України, та довідку платника податку (код ІНН). Телефон для контакту +38(066)591-32-48
Читати відповідь
Звернення № 247
від Матросенков Володимир Олександрович
З питань запобігання
Мен1 на тендер потр1бна дов1дка Міністерства юстиції про те, що я не був притягнутий згідно із законом до відповідальності за вчинення у сфері державних закупівель корупційного правопорушення. Як1 документи потр1бно надати для цього? Я можу зробити запрос онлайн?
Читати відповідь
Звернення № 246
від Хоменко О.А.
З питань кадрової ро
Добрий день. Працюю на державній службі провідним спеціалістом. Надав письмову згоду на В.О. начальника відділу на період його відсутності. Питання: Чи маю я право відмовитись від В.о. начальника відділу? Протягом якого часу з мене повинні зняти в.о. з дня написання заяви? Як правильно це зробити та якою нормою закону це врегульовано? Дякую за допомогу.
Читати відповідь
Звернення № 245
від Сычева Вита Викторовна
По вопросам государс
Добрый день!Почему не исполняет свои обязанности в ГИС города Мелитополя исполнитель Катюков Владимир Николаевич.На наши попытки узнать об исполнении судебного предписания им ,он ссылается на то что мы должны сами подать жалобу в суд на должника и заявление в ФМС о розыске должника должны подать сами!А для чего он там,протирая штаны сидит?
Читати відповідь
Звернення № 243
від Вікторов Іван Васильович
З питань державної в
Доброго дня! Потребую Вашої консультації. На мене було відкритоВДВС Вознесенівського району виконавче провадження як до боржника, за яким з мене стягнути з заробітної плати 20% заробітної плати до повного погашення боргу, 1505,31 - виконавчий збір, 150,00- витрати на проведення виконавчих дій. У липні 2017 року бухгалтерія з мене стянула: виконавчі документи - 927.33, виконавчі документи - 1505.31, виконавчі документи - 150.00. Ці стягнення було проведено 25.07.2017 року, але мною було подано апеляцію на рішення суду, за яким проходило стягнення, і 24 липня 2017 року державний виконавець видала постанову про припинення стягнення з заробітної плати та направила постанову до бухгалтерії, але 25 липня 2017 року бухгалтерія вже провела стягнення. Я подав заяву до ВДВС Вознесенівського району про повернення коштів на свій рахунок, так як бухгалтерія з мене стягнула виконавчі документи після постанови про припинення стягнень з заробітної плапти. Скажіть, будь ласка, у які терміни державний виконавець ВДВС повинна здійснити повернення коштів, які були стягнуті та які з вищезазначених сум мені повинні повернутися? Вся сума повертається, чи якусь сумму грошових відрахувань по виконавчим документам ДВС не повертає?
Читати відповідь