Архів питань

Звернення № 254
від Павленко Валерій Сергійович
З питань реєстрації
Чи підлягають державній реєстрації нормативно-правові акти органів місцевого самоврядування (об`єднаних тергромад)?
Читати відповідь
Звернення № 253
від Щербань Яна Геннадіївна
З питань діяльності
Доброго дня! Чи можливо отримати безкоштовну консультацію щодо створення благодійного фонду або громадської організації? Якщо так, то за якою адресою, та у рамках якого часу. Дякую за увагу!
Читати відповідь
Звернення № 251
від Гриців Марія Володимирівна
З питань нотаріату
чому я не можу знайти на сайті тарифи за послуги державного нотаріуса
Читати відповідь
Звернення № 249
від Мукан Сергій Васильович
З питань нотаріату
При оформленні документу, що підтверджує право власності на земельну ділянку (спадщина), нотаріус вважає мене нерезидентом, посилаючись на те, що в мене в паспорті громадянина України стоїть прописка в АР Крим. Відповідно, сума обов’язкових платежів, яки я повинен сплатити, також збільшується до рівня, як для нерезидента. Наскількі це правомірно, атже в мене немає паспорт громадянина ішої держави і я надаю, як і усі, паспорт громадянина України, та довідку платника податку (код ІНН). Телефон для контакту +38(066)591-32-48
Читати відповідь
Звернення № 247
від Матросенков Володимир Олександрович
З питань запобігання
Мен1 на тендер потр1бна дов1дка Міністерства юстиції про те, що я не був притягнутий згідно із законом до відповідальності за вчинення у сфері державних закупівель корупційного правопорушення. Як1 документи потр1бно надати для цього? Я можу зробити запрос онлайн?
Читати відповідь
Звернення № 246
від Хоменко О.А.
З питань кадрової ро
Добрий день. Працюю на державній службі провідним спеціалістом. Надав письмову згоду на В.О. начальника відділу на період його відсутності. Питання: Чи маю я право відмовитись від В.о. начальника відділу? Протягом якого часу з мене повинні зняти в.о. з дня написання заяви? Як правильно це зробити та якою нормою закону це врегульовано? Дякую за допомогу.
Читати відповідь
Звернення № 245
від Сычева Вита Викторовна
По вопросам государс
Добрый день!Почему не исполняет свои обязанности в ГИС города Мелитополя исполнитель Катюков Владимир Николаевич.На наши попытки узнать об исполнении судебного предписания им ,он ссылается на то что мы должны сами подать жалобу в суд на должника и заявление в ФМС о розыске должника должны подать сами!А для чего он там,протирая штаны сидит?
Читати відповідь
Звернення № 243
від Вікторов Іван Васильович
З питань державної в
Доброго дня! Потребую Вашої консультації. На мене було відкритоВДВС Вознесенівського району виконавче провадження як до боржника, за яким з мене стягнути з заробітної плати 20% заробітної плати до повного погашення боргу, 1505,31 - виконавчий збір, 150,00- витрати на проведення виконавчих дій. У липні 2017 року бухгалтерія з мене стянула: виконавчі документи - 927.33, виконавчі документи - 1505.31, виконавчі документи - 150.00. Ці стягнення було проведено 25.07.2017 року, але мною було подано апеляцію на рішення суду, за яким проходило стягнення, і 24 липня 2017 року державний виконавець видала постанову про припинення стягнення з заробітної плати та направила постанову до бухгалтерії, але 25 липня 2017 року бухгалтерія вже провела стягнення. Я подав заяву до ВДВС Вознесенівського району про повернення коштів на свій рахунок, так як бухгалтерія з мене стягнула виконавчі документи після постанови про припинення стягнень з заробітної плапти. Скажіть, будь ласка, у які терміни державний виконавець ВДВС повинна здійснити повернення коштів, які були стягнуті та які з вищезазначених сум мені повинні повернутися? Вся сума повертається, чи якусь сумму грошових відрахувань по виконавчим документам ДВС не повертає?
Читати відповідь
Звернення № 244
від Михайлова Ольга Михайлівна
З питань нотаріату
Чи має право державний нотаріус відмовити у виїзді додому до лежачого хворого з питань, що стосуться права власності на будинок. Яка вартість цією послуги? Дякую а відповідь
Читати відповідь
Звернення № 241
від Кравченко Марина Сергеевна
З питань експертного
Здравствуйте! Мне нужна помощь!! Моего мужа осудили за кражу в России . Отбывает срок во Льговской колонии Курской обл. Вынуждена обратится за помощью. так как была сама в этой колонии и отношение к украинцам там жесткое- бьют .издеваются. Очень прошу мне помочь!!..
Читати відповідь
Звернення № 240
від Білик Вікторія Георгіївна
З питань державної в
По рішенню Орджонікідзевського районного суду м.Запоріжжя від "_10_" _квітня_ 2017_ р у цивільній справі №335/1410/17 за позовом Білик В. Г до Бєлік Р. Г. про стягнення аліментів в розмірі ¼ від доходів на утримання повнолітньої дитини, що продовжує навчання , було відкрито провадження державним виконавцем Заводського відділу ДВС ЗМУЮ за номером ВП 54001240 Якщо боржник отримує мінімальну зарплату 3200 грн, після утримання податків до видачи 2576,00 грн то розмір аліментів складає суму 2576\4 = 644,00 грн У разі стягнення аліментів у частці від заробітку боржника на підприємстві відрахування здійснюється з фактичного заробітку на підставі постанови державного виконавця. При цьому , розмір аліментів не може бути менше встановленого ст.182 Сімейного кодекса України Новим законом№ 2037 який набрав чинність з 08.07.2017 р збільшено мінімальний розмір аліментів на кожну дитину з 30% до 50% прожиткового мінімуму. В результаті цього до грудня 2017 року мінімальний розмір аліментів на дитину у віці до 6 років становитиме 713 грн. А мінімальні аліменти на дитину старше 6 років – 888 грн. 50 коп. Який розмір аліментів повинен бути розрахован державним виконавцем з липня місяця 2017р на на утримання повнолітньої дитини, що продовжує навчання?
Читати відповідь
Звернення № 239
від Осерецька Ольга Ігорівна
З питань державної р
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, чи потрібен попередній запис для отримання печатки обласного управління юстиції, та апостиля на свідоцтвах про шлюб та нарождення дітей? В який термін можливо отримання документів?
Читати відповідь
Звернення № 237
від Білик Вікторія Георгіївна
З питань державної в
По рішенню суду було відкрите провадження про стягнення аліментів з батька в розмірі ¼ від його доходів на утримання повнолітньої дитини, що продовжує навчання Якщо боржник отримує мінімальну зарплату 3200 грн, після утримання податків до видачи 2576,00 грн то розмір аліментів складає суму 2576\4 = 644,00 грн У разі стягнення аліментів у частці від заробітку боржника на підприємстві відрахування здійснюється з фактичного заробітку на підставі постанови державного виконавця. При цьому , розмір аліментів не може бути менше встановленого ст.182 Сімейного кодекса України Новим законом№ 2037 який набрав чинність з 08.07.2017 р збільшено мінімальний розмір аліментів на кожну дитину з 30% до 50% прожиткового мінімуму. В результаті цього до грудня 2017 року мінімальний розмір аліментів на дитину у віці до 6 років становитиме 713 грн. А мінімальні аліменти на дитину старше 6 років – 888 грн. 50 коп. Який розмір аліментів повинен бути розрахован державним виконавцем з липня місяця 2017р на на утримання повнолітньої дитини, що продовжує навчання?
Читати відповідь
Звернення № 238
від Сінютіна Ніна Миколаївна
З питань державної в
Здравствуйте! У мня вопрос: согласно исполнительному листу с пенсионера удерживаются алименты по 25% от размера пенсии с 1.01.2011 года на ребенка 2010 года рождения до достижения им совершеннолетия. В июле 2017 года поступает второй исполнительный лист об удержании с этого пенсионера задолженности по оплате услуг по 20% от размера пенсии. Возможно ли удерживать с пенсионера эту задолженность? Если к 25% алиментов прибавить 20% на погашение задолженности по оплате услуг, выходит 25% + 20% = 45% от размера пенсии, что меньше 50%. Но во всех случаях, кроме алиментов, возмещения убытков от хищения имущества предприятий, учреждений и организаций, на возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, мы можем удерживать не более 20%, поэтому возникает вопрос: продолжать удерживать алименты, а второй исполнительный лист возвратить, или удерживать и алименты, и задолженность по оплате услуг одновременно?
Читати відповідь
Звернення № 235
від Коломійцева Олена Петрівна (донька)
З питань державної в
Дякую за попередню відповідь. Але прошу надати пояснення .наприклад Лавренюк Петро Климович має листа від Головного Управлівння юстиції у Запорізькій області за №754-10-40/5 від 28,11,2014, де сказано що що рішення суду №2-а-2535/11 від 29,07,11 прийнято до обліку та внесено до Реєстру рішень, виконання якого гарантується державою ( перша черга). а також внесена судова справа №2-а-2536 від 29,07,11. Письмово надані ідентифікатори для доступу до інформаційного реєстру. Прошу надати відповідь у якому стані ці дві справи, та ступінь їх виконання.
Читати відповідь
Звернення № 236
від Куімова Антоніна Володимирівна
З питань забезпеченн
Добрий день. Стосовно Вашої відповіді на звернення № 229 від 19.07.2017 року. Цитую:"Додатково повідомляємо, що на звернення від 04.07.2017, з яким Ви звертались до Приазовського районного ВДВС ГТУЮ у Запорізькій області, зазначеним відділом ДВС Вам було надано відповідь в строки, встановлені статтею 20 Закону України «Про звернення громадян», а саме - 18.07.2017. Отже, Ваші права як заявника не порушено" Я не знаю звідки Ви взяли інформацію стосовно наданої відповіді 18.07.2017 року. Перед тим як надавати мені відповідь, цю інформацію треба було перевірити. Ви нажаль цього не зробили. Повідомляю, що відповідь мені надіслали листом "УкрПошти" № листа 7240103322347, яке надійшло у відділення пошти 21,07,2017 року, а не 18,07,2017 р., як Ви зтверджуєте. Насправді, мені не принципово, коли надішла відповідь, вчасно, чи на три дні пізніше. Турбую інше: інформацію мені надали тільки після звернення на урядову гарючу лінію. Тому виникає просте питання: чому на місцевому рівні деякі представники влади не виконують належним чином запити громадян України .
Читати відповідь
Звернення № 231
від Сесюкин Павло Костянтинович
З питань нотаріату
У меня нет прописки с 2007 года. По суду меня выписал брат из квартиры моей матери из-за того, что я в ней не проживал и не платил. На тот момент я состоял в браке. Моя жена прописана в доме своей матери. своего жилья мы с женой не имеем. с появлением третьего ребенка отсутствие прописки в паспорте стало уже критическим. так как я не могу получить даже статус безработного. Устроится на работу тоже не могу - получаю везде отказ. Брак находится под угрозой распада. Жить мне негде, брат не открывает даже мне двери, когда я приезжаю переговорить с ним. Можно ли мне чем то помочь? Мать жены меня отказывается прописывать.
Читати відповідь
Звернення № 232
від Ловская Галина Викторовна
З питань забезпеченн
Читати відповідь
Звернення № 233
від Ловская Галина Викторовна
З питань забезпеченн
Прошу помощи в составлении искового заявления в суд. Хочу вернуть переплату в КП "Наш город". Переплата образовалась из-за того что субсидию положенную с сентября 2016г. назначили в феврале 2017г. и я оплачивала коммунальные услуги собственными средствами. КП "Наш город отказывается возвращать переплату, мотивирую тем что они ожидают ответа от отдела субсидий, что им делать с переплатами: выдавать на руки или возвращать государству. Перечислить эти средства на счет моего ОСББ, в котором я теперь состою они также отказываются. Розъясните сколько я заплачу в суде при подаче иска на КП "Наш город" и можно ли вернуть мою переплату не прибегая к суду. Куда обратится? Я мама 1,5 года ребенка и ограничена в передвижениях и финансах (доход 860гр. на двоих)
Читати відповідь
Звернення № 234
від Коломійцева Олена петрівна
З питань державної в
Прошу надати відповідь з приводу виконання рішень суду, виконання яких гарантується державою (перша черга) рішень №2-а-2535\11та №2-а-2536\11 від 29.07.2011 та №2-а-2536\11
Читати відповідь
Звернення № 225
від Білан Юлія Олександрівна
З питань державної в
Що саме оригінал чи копія Виконавчого листа разом з Постановою надсилається за місцем роботи боржника для утримання аліментів за рішенням суду на мою користь на моїх 2 малолітніх дітей?
Читати відповідь
Звернення № 228
від Морозова О.П.
З питань реєстрації
Добрый день! Подскажите , в 1996 году было выдано свидетельство о праве собственности на жилое помещение(квартира) .На руках данного свидетельства нет. Как можно получить дубликат?
Читати відповідь
Звернення № 227
від Попов Олексій Ігорович
З питань діяльності
Доброго дня. Скільки підприємств може мати фіз. особа? Якщо тільки одне, то може бути на одній людині зареєстровано окремо ФОП та окремо Юр. фірма або треба дві установи робити як юр. особа?? ЕЦП тільки для однієї установи чи відносится до фіз. особи і може бути викорастаний в декількох підприємствах разом?
Читати відповідь
Звернення № 229
від Куімова Антоніна Володимирівна
З питань державної в
Добрий день. Хочу доповнити звернення № 223 від 18.07.2017 р. У своєму звернені я вказала номер виконавчого листа, а треба було вказати номер виконавчого провадження. В АСВП виконавче провадження зареєстроване за номером:6556887. Ви мене ознайомили з законодавчими нормами, але не відповіли на мої запитання. На якій підставі працівники ВДВС Приазовського району порушують мої законі вимоги і не надають відповідь на моє звернення в становлений Законом України термін? Чому ВДВС Приазовського району не вчиняє ЖОДНИХ дій, щодо примусового стягнення аліментів з боржника. Дякую.
Читати відповідь
Звернення № 230
від Марцінишин Богдан Олександрович
З питань державної в
Доброго дня!!! Я не хочу звертатися із скаргою. тому прошу Вас допомогти вирішити моє питання. Мною 11.04.2017 року на електронних торгах було придбано автомобіль ХЮНДАЙ ТУКСОН №АР4983ВН. який належить боржнику : Кольнобрицькій Олені Вікторівні, жит. м. Запоріжжя, вул Маркса 6. Пізніше 20.04.2017 року мною отримано акт реалізації майна яик йбув виданий Залізничним відділом ДВС Львова, оскільки сам автомобіль реалізовувався цим відділом, виконавче провадження з Орджонікідщевського відділу ДВС було передано саме в Залізничний відділ ДВС. Після цього усі обтяження було знято, однак до сьогоднішнього дня я не можу переоформити автомобіль, оскільки в базі МРЕО висить арешт в кількості 6 штук, які накладені Ленінським відділом ДВС Запоріжського МУЮ. Прошу Вашої допомоги у вирішенні мого питання і вплинути по закону на Ленінський відділ ДВС з метою зняття усіх арештів з зазначеного автомобіля. Згідно ЗУ "ПРо виконавче провадження" арешти з реалізованого майна відділ ДВС зобовязаний зняти. Проблема мого питання в тому, що арешти накладалися ще в минулих роках за постановами про арешт які направлялися в МРЕО, і окрім зняття обтяження в ЄДРОРМ, необхідно зняти арешти по даних МРЕО. Дякую наперед в разі вирішення мого питання,і в разі необхідності прошу зателефонувати 0685296881.
Читати відповідь
Звернення № 223
Добрий день. На примусовому виконанні у ВДВС Приазовського району перебуває виконавчий лист № 2-544/07 виданий 26.07.2007 року Приазовським районним судом Запорізької області про стягнення на мою користь аліментів для утримання неповнолітніх дітей. Починаючи з травня 2015 року систематична виплата аліментів за вказаним виконавчим листом припинилась. Оскільки в мене виникли сумніви щодо належної роботи державних виконавців відносно примусового виконання вищезазначеного судового рішення по сплаті аліментів за період з травня 2015 р. по липень 2017 р., я звернулась з письмовою заявою до начальника ВДВС Приазовського району ( заява зареєстрована у відділі 04.07.2017р.) з метою встановлення стану виконавчого провадження № 2-544/07 від 26.07.2007 року. 17.07.2017 р. я за телефоном звернулась до державного виконавця з метою встановлення строку отримання відповіді на свій запит від 04.07.2017 року. У ВДВС Приазовського району мені за телефоном повідомили , що відповідь на заяву я отримаю в порядку «ЖИВОЇ ЧЕРГИ». Враховуючи вище сказане прошу: 1) Назвати законодавчу норму в якій зазначено, що відповідь на письмові звернення громадян надаються в порядку «ЖИВОЇ ЧЕРГИ», а не в становлений термін; 2) Пояснити, чому державні виконавці окрім відкриття виконавчого впровадження не проводять більше жодних дій відносно примусового виконання судового рішення в цій справі. Завчасно дякую за відповідь.
Читати відповідь
Звернення № 222
від Собакар Юлія Олександрівна
З питань кадрової ро
вакантні посади
Читати відповідь
Звернення № 220
від Бражук Валентина Миколаївна
З питань нотаріату
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, на літній період в яких числах перебуватиме у відпустці приватний нотаріус Саламатова Марина Володимирівна(Запорізький міський нотаіальний округ Запорізької обл.)?Дякую.
Читати відповідь
Звернення № 217
від Мелякіна Ліна
З питань запобігання
Запорізька ОДПІ Головного управління ДФС у Запорізькій області код 0829 тел. 0612270675 в третий раз отказывает, без уважительных причин, предприятию ООО "КФТ"Восток" ЭДРПОУ 36014966 в подписании договора для сдачи отчетности и регистрации налоговых накладных в электронном виде. Просьба посодействовать в подписании договора, т.к. предприятие не может начать финансово-хозяйственную деятельность. С ув. ООО "КФТ"Восток" тел.+380675377100
Читати відповідь
Звернення № 218
від Лобков Валерій Олександрович
З питань міжнародног
Мiй батько, громадянин Росii, котрий до 2004 року проживав в Українi, помер у 2016 роцi. У нього залишився ощадний вклад СРСР. Я, син, Лобков Валерiй Олександрович, громадянин України, мешкаю в місті Запоріжжя, оформлюю його спадщину у Росii. Роciйський нотарiус, робив запит в Ощадбанк. Вiдповiдь Ощадбанка наступна: у відповідності до статтi 5 Конвенцii про правову допомогу та правові відносини, звертайтеся до органів уповноважених до безпосередніх зносин з відповідними уповноваженими органами Договірних сторін, Головне управління Мiнiстерства юстицii України Автономної республіки Крим, Головні управління Мiнiстерства юстицii в областях, м.Києвi, та Севастополі. Куди мені, або нотаріусу, що оформляє спадщину у Росії потрібно звернутися, щоб вірішити вопрос про переоформлення вклада СРСР, залишившегося в Украiнi, з мого померлого батько на мене?
Читати відповідь