Архів питань

Звернення № 225
від Білан Юлія Олександрівна
З питань державної в
Що саме оригінал чи копія Виконавчого листа разом з Постановою надсилається за місцем роботи боржника для утримання аліментів за рішенням суду на мою користь на моїх 2 малолітніх дітей?
Читати відповідь
Звернення № 223
Добрий день. На примусовому виконанні у ВДВС Приазовського району перебуває виконавчий лист № 2-544/07 виданий 26.07.2007 року Приазовським районним судом Запорізької області про стягнення на мою користь аліментів для утримання неповнолітніх дітей. Починаючи з травня 2015 року систематична виплата аліментів за вказаним виконавчим листом припинилась. Оскільки в мене виникли сумніви щодо належної роботи державних виконавців відносно примусового виконання вищезазначеного судового рішення по сплаті аліментів за період з травня 2015 р. по липень 2017 р., я звернулась з письмовою заявою до начальника ВДВС Приазовського району ( заява зареєстрована у відділі 04.07.2017р.) з метою встановлення стану виконавчого провадження № 2-544/07 від 26.07.2007 року. 17.07.2017 р. я за телефоном звернулась до державного виконавця з метою встановлення строку отримання відповіді на свій запит від 04.07.2017 року. У ВДВС Приазовського району мені за телефоном повідомили , що відповідь на заяву я отримаю в порядку «ЖИВОЇ ЧЕРГИ». Враховуючи вище сказане прошу: 1) Назвати законодавчу норму в якій зазначено, що відповідь на письмові звернення громадян надаються в порядку «ЖИВОЇ ЧЕРГИ», а не в становлений термін; 2) Пояснити, чому державні виконавці окрім відкриття виконавчого впровадження не проводять більше жодних дій відносно примусового виконання судового рішення в цій справі. Завчасно дякую за відповідь.
Читати відповідь
Звернення № 222
від Собакар Юлія Олександрівна
З питань кадрової ро
вакантні посади
Читати відповідь
Звернення № 220
від Бражук Валентина Миколаївна
З питань нотаріату
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, на літній період в яких числах перебуватиме у відпустці приватний нотаріус Саламатова Марина Володимирівна(Запорізький міський нотаіальний округ Запорізької обл.)?Дякую.
Читати відповідь
Звернення № 217
від Мелякіна Ліна
З питань запобігання
Запорізька ОДПІ Головного управління ДФС у Запорізькій області код 0829 тел. 0612270675 в третий раз отказывает, без уважительных причин, предприятию ООО "КФТ"Восток" ЭДРПОУ 36014966 в подписании договора для сдачи отчетности и регистрации налоговых накладных в электронном виде. Просьба посодействовать в подписании договора, т.к. предприятие не может начать финансово-хозяйственную деятельность. С ув. ООО "КФТ"Восток" тел.+380675377100
Читати відповідь
Звернення № 218
від Лобков Валерій Олександрович
З питань міжнародног
Мiй батько, громадянин Росii, котрий до 2004 року проживав в Українi, помер у 2016 роцi. У нього залишився ощадний вклад СРСР. Я, син, Лобков Валерiй Олександрович, громадянин України, мешкаю в місті Запоріжжя, оформлюю його спадщину у Росii. Роciйський нотарiус, робив запит в Ощадбанк. Вiдповiдь Ощадбанка наступна: у відповідності до статтi 5 Конвенцii про правову допомогу та правові відносини, звертайтеся до органів уповноважених до безпосередніх зносин з відповідними уповноваженими органами Договірних сторін, Головне управління Мiнiстерства юстицii України Автономної республіки Крим, Головні управління Мiнiстерства юстицii в областях, м.Києвi, та Севастополі. Куди мені, або нотаріусу, що оформляє спадщину у Росії потрібно звернутися, щоб вірішити вопрос про переоформлення вклада СРСР, залишившегося в Украiнi, з мого померлого батько на мене?
Читати відповідь
Звернення № 215
від Стольнікова Вікторія Сергіївна
З питань державної в
Квартира в а ресте незаконно. Арестовала исполнительная служба в связи с непогашенным кредитом их клиентки, у которой якобы я являлась поручителем.(даже в банке "Довіра" не біла ни разу.) Ну вообщем, я сама оплатила за чужого человека кредит. Мне відали справку и квитанцию о погашении кредита. Все документі для снятия квартиры с ареста готовы и поданы в суд. Но проблема в том, что суд тянет , суд назначили на 24.07.2017. Это очень поздно для нас. Так как мы хотим продать квартиру. ПРОСИМ ПОМОЩИ, УМОЛЯЕМ , СНЯТЬ АРЕСТ В ТЕЧЕНИИ ЭТОЙ НЕДЕЛИ! Знаю, что это возможно! Почему сроки у нас сжатые, пот ому как покупаем беременной дочери дом в другом городе. Очень просим вас помочь
Читати відповідь
Звернення № 213
від ВАСИЛЬЧЕНКО МАРИНА СЕРГЕЕВНА
З питань міжнародног
прошу разъяснить ситуацию по исполнению и движению судебного производства по делу 44667651 №333/3225/15 выд.11.08.2015 года Коммунарским районным судом г.Запорожья в отношении жителя Украины Васильченко Николая Григорьевича в пользу гр.России Васильченко Марины Сергеевны. С момента принятия решения суда нет никаких дальнейших действий.
Читати відповідь
Звернення № 214
від ВАСИЛЬЧЕНКО МАРИНА СЕРГЕЕВНА
З питань міжнародног
прошу разъяснить ситуацию по исполнению и движению судебного производства по делу 44667651 №333/3225/15 выд.11.08.2015 года Коммунарским районным судом г.Запорожья в отношении жителя Украины Васильченко Николая Григорьевича в пользу гр.России Васильченко Марины Сергеевны. С момента принятия решения суда нет никаких дальнейших действий.
Читати відповідь
Звернення № 212
від Пащенко Наталія Юріївна
З питань державної р
Добрый день! Подали заявление через электронную систему, его отменили, хотя проплата была. Номер заявления электронного 3115049 от 21,06,2017. Как решить эту проблему в положительную сторону? Спасибо.
Читати відповідь
Звернення № 211
від Лысенко Денис Юрьевич
З питань кадрової ро
Здравствуйте.Я инвалид 3 группы.Хотел уволиться с предприятия,мне сказали что я должен отрабатывать 2 недели.Так ли это?Могу ли я уволиться день в день?.Спасибо
Читати відповідь
Звернення № 210
від Кононова Катерина Александровна
З питань державної в
Я хотела бы узнать есть ли по мне какие то открытые дела
Читати відповідь
Звернення № 208
від Чеканюк Маргарита Сергіївнв
З питань кадрової ро
Доброго дня1 У Мене є питання стосовно опікунської ради олександрівського району! Зіткнулась з проблемою, по договору даріння частки будинку, потрібна згода опікунської ради, та як у сусідів є неповнолітня дитина! батьки дали згоду, у присутності працівників опікунської влади! Чекали місяць. Дали відповідь у формі листа, і сказали , що інших документів не дають. З таким ( навіть не документом) мені жоден нотаріус не може узгодити справу. Чому інші райони дають нормальні документи, а олександрівський відмовляється!
Читати відповідь
Звернення № 207
від Каун Лариса Владимировна
З питань забезпеченн
Подскажите пожалуйста, можно ли в г.Запорожье получить бесплатную юридическую консультацию по пенсионным вопросам? ым вопросам
Читати відповідь
Звернення № 206
від Ветух Елена Владимировна
З питань державної в
Добрый день! Хочу пожаловаться на действия главного государственного исполнителя Запорожского районного отдела ГИС ГТУЮ в Запорожской области Билецкой К.А. В производстве данного работника находится дело об удержании алиментов с моего бывшего мужа на содержание дочери Светланы. Алименты муж не платит, т.к.не работает. Так вот недавно я получила по почте вызов меня как должника! "Программа так формирует" - был мне ответ. И если я не приеду, то меня пригрозили оштрафовать!!
Читати відповідь
Звернення № 205
від Чиж Марина Анатоліївна
З питань діяльності
Доброго дня, при подачі документів для реєстрації статуту у новій редакції відповідно до вимог Податкового кодексу, а саме неприбутковості ОСББ, виникло питання чи потрібно сплачувати адміністративний збір, якщо останні зміни були у 2014 році?
Читати відповідь
Звернення № 204
від Святовець Анатолій Миколайович
З питань діяльності
Ми, Громадяни України, які живуть в селі Благовіщенка Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області підписали Засновницький договір та затверпдили Статут. Хочемо провести державну реєстрацію юридичної особи. Де нам треба провести державну реєстрацію і що для цього треба?
Читати відповідь
Звернення № 203
від Губанова Марина Володимирівна
З питань нотаріату
Чи можливо оформити документи на спадщину майна онлайн?
Читати відповідь
Звернення № 202
від Булітко Костянтин Володимирович
З питань державної в
Здравствуйте. Как я могу получить информацию про арест моего движимого и недвижимого имущества? Исполнительная служба такой информации не предоставляет. Мне нужно узнать кто и по какой причине арест наложил.
Читати відповідь
Звернення № 201
від Левченко Т. Г.
З питань забезпеченн
Регистрируете ли Вы предварительный договор продажи дома?
Читати відповідь
Звернення № 200
від Лемешева Екатерина Константиновна
З питань реєстрації
После смерти отца,мать переоформляет его земельный пай на себя,от меня требуется отказ от зем.пая заверенный нотариусом.Могу ли я это сделать в пгт.Бельмак и сколько это будет стоить.
Читати відповідь
Звернення № 199
від Войтенко Яна Валерьевна
З питань забезпеченн
Добрый день! Помогите!Не могу добиться правды и работы Шевченковского районного отдела исполнения г.Запорожья .Трубку Не поднимают!!! По поводу Скрипника А.А обещал должника по Алиментах вернуть в Приазовский р-н не вернул..!Уведомления о том где сейчас находится алименщик с исполнительным листом не знает никто,даже бывшая исполнитель Бабак К.А .Алименщик мошенник!Немогу взять даже справку о доходах по алиментам!Почему Мулярчук Игорь Григорьевич злостный неплательщик ходит спокойно по пгт.При азовскому с исполнительным листом в кармане!Исполнительные службы воопще не работают!Подскажите куда обращаться?мой тел.+380988465302 Яна
Читати відповідь
Звернення № 198
від Мамай Татаяна Николаевна
З питань державної в
Суд определил место жительства ребенка с мамой .фев 2017 ВССУ. Но в решении не указан порядок и способ выполнения по отобранию ребенка. В откиытие исполнительного листа отказано. Я не могу сама подать в суд.тк не являюсь субьектом исполнения_дело проиграю. Исполнительная служба тоже отказывается в открытие исполнения и не хочет самостоятельно подать в суд.тк боится встречного иска от ответчика за преучеличения своих полномочий.опекунский тоже отказывается в помощи. Полиция внесла ответчика в ердр и то после подачи в суд за неисполнение обязанностей. И полиц. Тоже отказывается забирать ребенка. ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ИМЕЯ 3 РЕШЕНИЯ СУДА Я НЕ МОГУ ЗАБРАТЬ СЫНА.
Читати відповідь
Звернення № 197
від Доргова Олена Сергіївна
З питань державної в
2 місяця не можу одержати довідку про заборгованість по сплаті аліментів у Вознесенівському ВДВС у виконавця Куртова М.В. Дитина с вересня 2016 без аліментів. Без довідки не можу оформити допомогу в органах соц. захисту. В цю п"ятницю закінчується строк для подачі документів в УПСЗН. Потім треба знову збирати комплект документів і я пропускаю місяць виплат. Що робити у цій ситуації?
Читати відповідь
Звернення № 196
від Ковалева Ирина Александровна
З питань державної р
Добрый день! Могу ли я поставить апостиль на документы (свидетельство о рождении, о разводе, о смене фамилии и справка о несудимости), обратившись в наше Запорожское управление юстиции чтобы не прибегать к услугам посредников? Если Да, то как это можно сделать? Буду благодарна за ответ!
Читати відповідь
Звернення № 195
від Канигін Антон Ігорович
З питань нотаріату
доброго дня. підскажіть будь ласка процедуру відновлення державного акту на земельну ділянку якщо оригінал втрачений а власник цієї ділянки має лише копії та проживає в іншому місті
Читати відповідь
Звернення № 194
Доброго дня! Згідно Закону України "Про пенсійне забезпчення" інваліди 1 та 2 групи мають різний розмір виплати. Фахівець пенійного фонду стверджує, що це не є дійсним. Підкажіть, будь-ласка, чи є різниця у сумі виплат для 1 та 2 групи інвалідності. Заздалегідь вдячна!
Читати відповідь
Звернення № 192
від кузнєцова юлія ігорівна
Нотаріат
доброго дня!хочу написати скаргу на виконавця Шевченківської виконавчої служби,куди звертатись?
Читати відповідь
Звернення № 191
від Васильєва Анастасія Дмитрівна
Нотаріат
Як отримати інформаційну довідку з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Читати відповідь
Звернення № 190
від кузнецова юлия игоревна
Нотаріат
я Кузнецова Юлия Игоревна,во-первых хочу извинится,что приходится обращаться к Вам с просьбой о воздействии на исполнителя Шевченковской исполнительной службы, Высакова Максима Олександровича!моё первое обращение в ноябре 2016 года,остаётся без ответа!дважды я лично приезжала к исполнителю и было написано не одно заявление,на которые ответа так и нет! Высоков Максим Олександрович не выполняет свои должностные обязаности!
Читати відповідь