Головний спеціаліст зв’язків з громадськістю

Основними завданнями головного спеціаліста зв’язків з громадськістю є:

1. Координація системи взаємозв'язків і безпосередньо зв'язків керівника та фахівців Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області  з громадськістю відповідно до встановлених вимог і порядку, розроблення відповідних заходів і планів розвитку таких взаємозв'язків.

2. Проведення інформаційних програм з метою інформування засобів масової інформації та широкого загалу про плани, досягнення і принципи діяльності керівника та Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області в цілому.

3. Організація прес-конференцій, зустрічей з робочими колективами, громадськістю, виступів у засобах масової інформації керівників та фахівців Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області.

4. Підготовка відповідних матеріалів для преси, заяв, інформації, повідомлень.

5. Ознайомлення з матеріалами засобів масової інформації з метою перевірки правильності відображення інформації, яка виходить із Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області.

6. Доведення до відома всіх зацікавлених служб, сторонніх організацій та окремих осіб змісту протоколів і прийнятих рішень.

7. Забезпечення контактів з відповідними підрозділами міністерств, інших органів виконавчої влади щодо обміну інформаційними матеріалами.

8. Надання засобам масової інформації матеріалів про діяльність Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області.

9. Проведення переговорів щодо контактів з представниками газет, журналів, радіо, телебачення, культурних організацій.

10. Участь у підготовці й випуску рекламно-інформаційних видань, які сприяють розширенню міжгалузевих та внутрішньогалузевих зв'язків.

11. Забезпечення координації зв'язків і безпосередньо здійснення зв'язків з періодичними виданнями (газетами, журналами).

12. Здійснення співробітництва з прес-службами відповідних державних установ.

13. Участь у підготовці доповідей, довідок та інших матеріалів для виступів керівника Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області.

 

 Інформація про номер телефону та адресу електронної пошти:

 

 

Посада

 

Прізвище, ім’я та по батькові

 

Телефон та електронна пошта

 

Головний спеціаліст зв’язків з громадськістю 

Богачова Олександра Сергіївна

 

(061) 239-01-36

 

justpress@zp.minjust.gov.ua


 

 Графік роботи спеціаліста:

Понеділок — Четвер з 09.00 — 18.00 год., перерва з 13.00 — 13.45 год.
П’ятниця з 09.00 — 16.45 год., перерва з 13.00 — 13.45 год.

 

 

Чат відділу ДРАЦС