Інформаційні довідки

15.05.2015 набрав чинності наказ Міністерства юстиції № 441/5 від 27.03.2015, зареєстрований в Міністерстві юстиції за №340/26785 від 27 березня 2015 р. «Про затвердження змін до Положення про Єдиний реєстр підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство».

Вищезазначеним наказом передбачена видача інформаційних довідок з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство в електронній формі за он-лайн запитом юридичної або фізичної особи – підприємця про видачу довідки з Єдиного реєстру підприємств стосовно суб’єкта підприємницької діяльності, щодо якого запитується інформація.

Для отримання інформаційної довідки через офіційний веб-сайт Міністерства юстиції України у розділі «Електронні сервіси - Онлайн» - «Державні реєстри» - «Єдиний реєстр підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство» подається електронний запит на отримання скороченої чи повної інформаційної довідки. Довідка надається у день подання електронного запиту через офіційний веб-сайт. Довідка надається безоплатно.

На офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України у розділі «Електронні сервіси - Онлайн» - «Державні реєстри» - «Єдиний реєстр підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство» фізичні та юридичні особи за QR-кодом довідки або за її номером та датою надання можуть отримати відомості щодо її формування та надання.

Чат відділу ДРАЦС