Фахівці Запорізької юстиції надали адресну безоплатну правову допомогу особам, які навчаються в Запорізькому обласному центрі професійної реабілітації інвалідів

13 червня працівники структурних підрозділів ГТУЮ у Запорізькій області спільно з фахівцями Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!» здійснили спільний виїзний прийом у Запорізькому обласному центрі професійної реабілітації інвалідів. У рамках заходу громадяни з інвалідністю мали можливість отримати фахові правові консультації та роз'яснення від спеціалістів різних державних установ.

Працівниками Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги було надано консультації з питань земельного права. Також присутніх хвилювали питання соціального характеру, а саме пільги особам з інвалідністю 2 групи, вартість комунальних послуг за проживання в модульному будиночку для ВПО та інші. Окрім зазначених консультацій, також було підготовлено письмове роз'яснення на тему: «Пільги особам з інвалідністю».

Працівники Бердянського міського відділу ДРАЦС надали консультації щодо виключення відомостей про батька з актового запису про народження, порядку державної реєстрації народження дитини, державної реєстрації шлюбу. Фахівцями Бердянського міськрайонного відділу виконавчої служби було детально висвітлено новели в законодавстві щодо стягнення аліментів та розповсюджені інформаційні матеріали загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!».

#ЯМП

#БПД

#правова_допомога

 

Чат відділу ДРАЦС