"Кохання поза часом" на Запоріжжі!

З самого ранку на Запоріжжі стартувала акція «Кохання поза часом». Ця ініціатива Міністерства юстиції знайшла підтримку по всій Україні. Адже, як відомо, саме в цей день найбільша кількість пар бажають зареєструвати свої відносини або подати заяву до ДРАЦСу і ця позитивна статистика з кожним роком лише зростає. Тож сьогодні до півночі всі закохані, зможуть подати заяву про державну реєстрацію шлюбу та зареєструвати шлюб, якщо він призначений у Валентинів день.

Сергій Васильцов – начальник Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області особисто привітав молодят та вручив їм пам’ятні дарунки.

Спілкуючись з пресою, він наголосив:  «Запрошуємо всіх, хто вірить в магію Дня Святого Валентина, а також має бажання подати заяву саме в цей день - приходьте в будь-який час доби, ми відкриті й чекаємо щасливих закоханих! Сьогодні тут панує особливо романтична атмосфера. Ми приготували подарунки всім закоханим, подбали про романтичні сюрпризи, а також запросили акторів театру танцю, професійних вокалістів та симфонічний квартет. Загалом зробили все для того, щоб цей день став особливим для закоханих пар і запам'ятався надовго!»

Нагадуємо, акція триває сьогодні до 24 год. 00 хв.

Чат відділу ДРАЦС