На Запоріжжі відбувся всеукраїнський правовий форум 2018!

Сьогодні, 27 квітня  2018 року у Запоріжжі зібралися представники правової сфери діяльності. Зустріч проходила в рамках всеукраїнського правового форуму: “Реформа законодавства про банкрутство: формування належної практики арбітражних керуючих”.

Всеукраїнький правовий форум для арбітражних керуючих, був зініційований Міністерством юстиції України та Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізькій області спільно з Центром комерційного права та Комітетом з конкурсного права Асоціації правників України. Крім того, на зустрічі були присутні судді господарського суду Запорізької та Дніпропетровської області, які здійснюють судочинство у справах про банкрутство, для висвітлення судової практики з питань, що були розглянуті на форумі.
На початку засідання, Сергій Васильцов — начальник Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області, наголосив, що основною метою даної події з боку організаторів є не лише розглядання проблемних питань, що виникають у процесі розгляду справ про банкрутство з точки зору закону та практики, але й надання арбітражним керуючим максимальної кількості відповідей на поставлені питання. А таких питань було немало. У ході жвавої дискусії порушувались найбільш актуальні теми, що виникають в практичній діяльності арбітражних керуючих. А саме: обговорювалися межі дисциплінарної відповідальності, аналізувалися порушення, які були виявлені в діяльності арбітражних керуючих під час проведення планових та позапланових перевірок, обговорювалися законодавчі ініціативи щодо удосконалення системи банкрутства. Велика увага була приділена розгляду практичних аспектів та проблемних питань застосування законодавства про банкрутство, що виникають при реалізації майна боржника, продажу майна у процедурі банкрутства шляхом заміщення активів, продаж майна банкрута на електронному аукціоні та багато інших.
Захід проходив у жвавій обстановці. Усі присутні вступали в яскраву полеміку, наводили приклади з власної практики та намагалися розглянути кожен окремий випадок з багатьох позицій. Такий непідробний інтерес до даної події укорінив організаторів в думці, що проведення Всеукраїнського правового форуму має стати гарною традицією.

Тож з нетерпінням чекаємо наступних зустрічей, коли  козацький край знов об’єднає усіх зацікавлених в рамках нового правового форуму.

Чат відділу ДРАЦС