Підписано Угоду з Енергодарським інститутом державного та муніципального управління імені Р.Г. Хеноха «Класичного приватного університету»

Сьогодні, 15 травня 2018 року в м.Енергодар було підписано Меморандум про співпрацю в сфері реалізації ініціатив Міністерства юстиції України та стажувань між Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізькій області та Енергодарським інститутом державного та муніціпального управління ім. Р.Г.Хеноха.

 Документ підписали начальник Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області – Сергій Васильцов та директор Енергодарського інституту державного та муніціпального управління – Володимир Ткаченко.

На початку заходу, Сергій Васильцов зауважив: «Сьогодні весь світ відзначає День сім’ї. Тож те, що підписання нашого спільного Меморандуму співпало з цією датою – є гарним знаком! Адже це означає, що наша велика юридична сім’я стає ще чисельнішою, більш згуртованою та вмотивованою однією спільною ціллю!»

В процесі спілкування студенти були детально ознайомлені з аспектами співпраці Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області з вищими навчальними закладами з підготовки юридичних кадрів та реалізації конкретних кроків до поліпшення їх практичних навичок.

Згідно з угодою, Головне територіальне управління юстиції у Запорізькій області буде сприяти підготовці кваліфікованих кадрів. Студенти, завдяки «соціальному ліфту» Міністерства юстиції України, будуть проходити стажування як в Головному управлінні так і в його територіальних підрозділах, що дозволить їм максимально дізнатися про усі нюанси роботи в органах юстиції та отримати практичний досвід у вибраному напрямку. 

 

Чат відділу ДРАЦС