Підсумки тижня права до Дня знань

Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізькій області з нагоди  Дня знань з 01 по 08 вересня 2017 року було проведено тиждень права.

В рамках вказаного тижня права Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізькій області було проведено ряд заходів, метою яких стало підвищення загального рівня правової культури громадян, формування в молодого покоління свідомої й активної громадянської позиції.

Так,працівниками Управління було проведено засідання «круглого» столу з представниками студентської ради та керівництвом Інституту права ім. В. Сташиса Класичного приватного університету на тему ««Я маю право на освіту без корупції! Я знаю свої права!»,правовий майстер-клас з викладачами Запорізької спеціалізованої школи № 100 на тему «Оn-line - будинок юстиції».

Окрім цього, фахівцями Управління були проведені зустрічі з учнівською молоддю. Так 01 вересня відбулась інтерактивна зустріч з учнями 8 класу Запорізької загальноосвітньої школи № 30 на тему «Я українець. Я європеєць», яка відбулась у Запорізькій обласній бібліотеці для дітей «Юний читач». Під час зустрічі учням розповіли про положення Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, про процедуру подачі, прийняття і розгляду заяв Європейським судом з прав людини. 07 вересня 2017 року проведено зустріч-бесіду з учнями 3 класу Запорізької спеціалізованої школі № 100. Учням розповіли про Європейський суд з прав людини, продемонстрували документальний фільм «Про права людини».

В комунальному закладі «Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека» відбувся смартмоб, під час якого громадяни мали змогу поспілкуватися з представниками органу юстиції, дізнатися Де? Як? Коли? отримати правову допомогу, організована тематична виставка матеріалів з нагоди Дня знань «Про права дітей».

На усіх заходах, що відбувалися протягом тижня права з нагоди Дня знань  розповсюджувалися інформаційні матеріали підготовлені працівниками Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області та членами Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області, на теми: «Я МАЮ ПРАВО!», «Діти – це наше найцінніше надбання та надія на майбутнє»,«Громадська приймальня: зручність, оперативність, професійність», «БЕЗВІЗ: як з відкриттям кордонів не потрапити в полон», «Право на безоплатну вторинну правову допомогу» та ін.

 

Чат відділу ДРАЦС