Повідомлення про результати конкурсу!

        

Найменування посади

Кандидат

Результати

(загальна сума балів)

Примітки

1

Головний державний виконавець Енергодарського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області (за строковим трудовим договором)

Білецька Крістіна Олександрівна

11,75

Переможець конкурсу

 

 

Борисенко Олена Володимирівна

9,75

Другий за результатами конкурсу кандидат

2

Державний виконавець Олександрівського відділу державної виконавчої служби міста Запоріжжя Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області

Вінецька Наталія Іванівна

10,75

Переможець конкурсу

 

3

Державний виконавець Вознесенівського відділу державної виконавчої служби міста Запоріжжя Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області

Букацелі Світлана Ігорівна

7,75

Переможець конкурсу

 

4

Головний спеціаліст Приморського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області (за строковим трудовим договором)

Розумна Віра Анатоліївна

10,75

Переможець конкурсу

 

 

Жартовська Світлана Вячеславівна

9,75

Другий за результатами конкурсу кандидат

5

Спеціаліст Шевченківського районного у місті Запоріжжі відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області

Мердич Анастасія Едуардівна

4

Переможець конкурсу

 

 

Чернявська Ганна Юріївна

3

Другий за результатами конкурсу кандидат

6

Провідний спеціаліст Мелітопольського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області (за строковим трудовим договором)

Лісова Оксана Геннадіївна

4

Переможець конкурсу

 

 

7

Головний спеціаліст Енергодарського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області(за строковим трудовим договором)

Єжова Євгенія Володимирівна

 

4

Переможець конкурсу

 

8

Головний спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області (за строковим трудовим договором)

Патченко Анна Олегівна

4

Переможець конкурсу

 

9

Провідний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області

Бойко Олена Вікторівна

4

Переможець конкурсу

 

10

Головний спеціаліст відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області

Полковніков Артур Михайлович

4

Переможець конкурсу

 

 

Ісаєва Ганна Сергіївна

3

Другий за результатами конкурсу кандидат

         Не визначено переможців на зайняття вакантних посад державної служби у Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області за №№69732-69753; 69755-69760; 69762-69766; 69768; 69771-69773; 69775-69776; 69780-69781.

 

Чат відділу ДРАЦС