Працівники проінформували мешканців Дніпровського району м. Запоріжжя про проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!»

11.07.2018 працівниками відділу організаційної роботи, документування та контролю Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провели вуличне інформування мешканців Дніпровського району м. Запоріжжя.

Працівники проінформували мешканців Дніпровського району м. Запоріжжя про проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», ознайомили з метою проекту щодо захисту своїх прав. Разом з тим, спеціалісти розповіли про реалізацією законів України "Чужих дітей не буває", та "Маски шоу стоп",  які вже приносять результати. Також, одним з пріоритетних напрямків є захист прав жінок і дітей – протидія домашньому насильству, який спрямований на вирішення соціально значущих питань та законодавче посилення захисту прав жінок та дітей, зокрема завдяки прийняттю Закону «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

Під час інформування громадянам були надані практичні рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами, а також охочі отримали інформаційні тематичні буклети: «МаскиШоуСтоп», «Як протидіяти домашньому насильству», «Відповідальність про несплату аліментів», «Не знаєш, як оформити договір оренди землі?», «Не знаєш, як оформити субсидію?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Вимагають хабар за іспит чи навчання?», «Не знаєш, як вирішити спір?», «Виконання рішення суду: пам’ятка для стягувача», «Виконання рішення суду: пам’ятка для боржника», також громадянам були надані «Інформаційні видання «Юстиція відкрита для людей».

Чат відділу ДРАЦС