Правники – суспільству

Задля створення належних умов для набуття громадянами необхідного обсягу правових знань та навичок у їх застосуванні, надання безоплатної правової допомоги особам, які потребують соціального захисту та підтримки, а також створення ефективних механізмів обміну досвідом роботи між юридичними клініками вишів, Запорізькою юстицією з працівниками юридичної клініки інституту права ім. В. Сташиса Класичного приватного університету  проведено інформаційну, консультативну зустріч «Правники-суспільству».

Під час зустрічі, учасників заходу проінформовано про реалізацію загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та основні його меседжі.  Звернуто увагу працівників юридичної клініки на важливість та роль новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, які удосконалюють роботу з надання безоплатної правової  допомоги.

Великий інтерес молодих юристів - працівників юридичної клініки  викликала інформація про особливості та порядок  звернення до Європейського суду з прав людини, з якою на зустрічі виступила завідувач сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Тетяна Пригор.

Всі учасники зустрічі за традицією отримали буклети, пам’ятки з напрямку правової  освіченості населення.

 

 

 

Чат відділу ДРАЦС