Правова зустріч з учнями Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 29 Запорізької міської ради Запорізької області

  Сьогодні, 16 квітня 2018 року фахівці сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини  Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області  провели правову лекцію з учнями Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня  № 29 Запорізької міської ради Запорізької області на тему: «Права та обов’язки дитини у сучасному світі».

Дітей було ознайомлено з положеннями Конвенції ООН про права дитини, а також з іншими нормативно-правовими актами, що встановлюють їх права та обов’язки. Діти з зацікавленістю брали участь в обговоренні.

Крім цього, фахівцями Сектору було продемонстровано дітям фільм про права людини, а також проведено декілька правових змагань за темами: «Європейські країни» та «Судоустрій України».

Також фахівці  Сектору розповіли учням про основні напрями проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та розповсюдили інформаційні матеріали та буклети за багатьма темами проекту.