Правовий лекторій для вчителів Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 29 Запорізької міської ради Запорізької області на тему: «Порядок звернення до Європейського суду з прав людини»

   Сьогодні, 16 квітня 2018 року фахівці сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини  Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області  зустрілися з вчителями Запорізької Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 29 Запорізької міської ради Запорізької області.

      Вчителів було ознайомлено з порядком звернення, роз’яснено процедуру подачі заяви та порядок заповнення формуляру заяви до Європейського суду з прав людини. Також було приділено увагу найактуальнішим помилкам при заповненні формуляру заяви до вищевказаного суду.

          Крім цього, в рамках реалізації загальнонаціонального просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» фахівці Сектору розповіли викладачам про основні напрями проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та розповсюдили інформаційні матеріали та буклети за багатьма темами проекту. Особливу увагу приділено темі аліментів.

       Також,  фахівцями Управління було  роз’яснено  принцип дії сервісу   «On-line – будинок юстиції», який працівники комунального закладу зможуть відтепер використовувати за потреби.

 

Чат відділу ДРАЦС