Проект "Аграрні розписки в Україні" відтепер і в Запоріжжі

Сьогодні Сергій Васильцов взяв участь у презентації проекту впровадження аграрних розписок у нашому регіоні. Організаторами зустрічі виступили Проект IFC «Аграрні розписки в Україні", а також Міністерство юстиції і Міністерство аграрної політики та продовольства. Мета Проекту – покращити доступ до фінансових ресурсів для малих та середніх сільгосптоваровиробників шляхом запровадження фінансового інструменту «аграрні розписки».  

Аграрна розписка – це новий інструмент, який допоможе сільгоспвиробнику отримати доступ до фінансових та матеріально-технічних ресурсів під заставу майбутньої сільськогосподарської продукції. За своєю суттю аграрна розписка – це угода між сільськогосподарським товаровиробником (позичальником) та кредитором. В результаті роботи Проекту малі та середні сільськогосподарські товаровиробники Запорізької області отримають ефективний інструмент, що сприятиме залученню додаткових фінансових і матеріально-технічних ресурсів за рахунок прозорості відносин з кредитором та здешевлення процедури оформлення у порівнянні з існуючими інструментами. 

У ході спілкування з присутніми, Сергій Васильцов заявив: «На сьогодні, нотаріальною спільнотою Запорізької області поступово здійснюються заходи щодо  набуття повноважень реєстратора в Реєстрі аграрних розписок. Я маю сподівання на те, що найближчим часом, кожний нотаріус Запорізької області матиме змогу задовольнити попит, пов'язаний з нотаріальним посвідченням аграрної розписки у кожному куточку Запорізької області.»

 

 

Чат відділу ДРАЦС