Проект "Я МАЮ ПРАВО!" триває... Юстиція стає ближче до людей!

Всеукраїнський просвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!!" продовжується... Вже цього тижня громадяни міста Запоріжжя мають змогу більше дізнатися про мету та ключові меседжі проекту "Я МАЮ ПРАВО!". Так, інформація про проект розміщена на білбордах по вулицях Тиражній, Автомагістральній, Істоміній, проспектах інж. Преображенського, Металургів нашого міста.

Разом з тим, спеціалісти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Запорізької юстиції продовжують проведення вуличних інформувань населення міста Запоріжжя щодо проекту "Я МАЮ ПРАВО!". Так,  сьогодні, в рамках проведення вуличних інформувань, громадянам було донесено основні напрями та мету проекту "Я МАЮ ПРАВО!", надані інформаційні буклети "Я МАЮ ПРАВО: на безоплатну правову допомогу", флаєри "Завітай та скористайся сервісами Міністерства юстиції!" та буклети "ТИ МАЄШ ПРАВО захистити свій бізнес і своє майно".

Нагадаємо, що проект "Я МАЮ ПРАВО!" має за основну мету сформувати нову правову свідомість шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту.

  

 

  

 

Чат відділу ДРАЦС