Проведено семінар для судових експертів

Сьогодні, 12 квітня 2018 року  Управлінням юстиції  спільно з Запорізьким відділенням Дніпропетровського відділення науково-дослідного інституту судових експертиз проведено семінар для атестованих судових експертів Запорізької області, які не є працівниками державних спеціалізованих установ на тему: «Чинне законодавство України з питань нормативно-правових актів, що регулюють судово-експертну діяльність».

Під час семінару фахівці Управління юстиції ознайомили учасників з вимогами, умовами і правилами здійснення судово-експертної діяльності, з основними зауваженнями за результатами проведених перевірок та рецензувань у 2017 році, актуальними змінами в законодавстві, що пов’язані зі здійсненням судово-експертної діяльності. Судові експерти Запорізького відділення Дніпропетровського відділення науково-дослідного інституту судових експертиз Майстренко Іван та Пастухов Владислав розповіли про особливості організації будівельно-технічних експертиз (досліджень). По закінченню семінару відбулося фахове обговорення проблемних питань, пов’язаних зі змінами в законодавстві.

Крім того, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!», спеціалістами Запорізької юстиції, проведено інформування учасників семінару про ключові аспекти проекту та розповсюджено інформаційні буклети.

#ЯМП!

#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО

Чат відділу ДРАЦС