Пройшла інформаційна акція «Знай свої Права!» в рамках загальнонаціонального проекту «Я Маю Право!»

08 серпня фахівці Інформаційно-консультаційного центру та Відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації  та  громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області провели інформаційну акцію в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я Маю Право!» в громадському парку м. Запоріжжя ім. Маяковського.

Відповідно до мети заходу громадян було  проінформовано про актуальні питання загальнонаціонального проекту «Я Маю Право!», а саме #СТОПНАСИЛЬСТВО,  #ВиконанняРішенняСуду, #ЧужихДітейНеБуває тощо. Окреслено про способи та методи захисту прав, свобод та інтересів громадян. Наголошено на нововведеннях законодавства, телефонах «гарячих ліній» та адресах центрів безоплатної правової допомоги.

Зокрема, вказано, що на базі Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області функціонує Інформаційно-консультаційний центр, який є загальнодоступним для  юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадян, які звернулися за юридичною консультацією.

Проінформовано й про основні напрями роботи центру, а саме:

- про можливість отримання консультації з питань, що відносяться до компетенції Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області;

- про завчасний запис на прийом до в/ДРАЦС чи подання електронної заяви;

- отримання інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;

- отримання безоплатного та платного витягу з Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань тощо.

 

Контактна інформація центру:

 

  • Телефон гарячої лінії центру - +38 (050) 286 – 34 – 06;
  • Електронна адреса - info.gtuy@zp.minjust.gov.ua; ikcgtyu@gmail.com;
  • Skype - адреса облікового запису: ikcgtyu.

 

Чат відділу ДРАЦС