Сергій Васильцов провів співбесіди з адвокатами в рамках конкурсного відбору

Сьогодні, 12 червня 2018 року, пройшов останній етап конкурсу адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги  -  індивідуальні співбесіди з адвокатами - у якому взяли участь 9 правників, щодо оцінки їх мотивації до роботи в системі БПД. Сергій Васильцов - начальник Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області ввійшов до складу комісії, що оцінювала не лише професійні якості, а й  комунікабельність та емоцiйну врівноваженість, до складу якої входили досвідчені правники, серед яких представники як державних установ так і громадських організацій.

       Попередній конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги проводився на початку 2018 року. Для участі у конкурсі адвокатам було необхідно пройти он-лайн реєстрацію та надіслати в електронному вигляді скановані копії необхідних документів. Далі відбувалося проходження адвокатами дистанційного курсу, що був розроблений фахівцями системи безоплатної правової допомоги з урахуванням 5-ти річної практики взаємодії із адвокатами у процесі надання БВПД, оцінка за результатами якого формувалася автоматично. Усі ці етапи вже відбулися.                   

За результатом конкурсу комісією було відібрано правозахисників, які поповнять ряди адвокатів, що надаватимуть безоплатну вторинну правову допомогу у Запорізькій області.

 

      

      

 

 

Чат відділу ДРАЦС