Сергій Васильцов взяв участь у відкритті ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Правознавство»

11квітня 2018 року відбулося відкриття  ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Правознавство».

Сергій Васильцов - начальник Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області звернувся з привітальним словом до учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства та зачитав привітальний лист заступника Міністра з питань європейської інтеграції Сергія Петухова, в якому заступник Міністра юстиції України вітає студентів з початком ІІ етапу Всеукраїнської правознавчої олімпіади та висловлює впевненість у тому, що усі учасники сьогоднішнього заходу є носіями прогресивних ідей та принципів і вже завтра стануть потужним двигуном розвитку правової системи України.

На завершення промови, Сергій Васильцов побажав усім успіхів та гарних і вдалих результатів: «Я вірю в те, - наголосив очільник обласної юстиції, - що всі ви маєте не тільки грунтовну правову підготовку, але й активну громадянську позицію. І тому обов’язково долучитесь до формування справедливої правової держави у нашій країні! Вітчизняна правова система гостро потребує саме таких правників як ви. Бажаю вам справедливих змагань і заслужених перемог!»

Протягом трьох днів, допоки триватиме олімпіада, учасники мають змогу перевірити свої знання з базових галузей права та окремих юридичних дисциплін, а саме: теорії держави і права, історії держави і права зарубіжних країн, історії держави і права України, адміністративного права, юридичної деонтології, цивільного права і процесу, господарського права і процесу, кримінального права, кримінального процесу, основ судових та правоохоронних органів, права соціального захисту та ін.

 

Чат відділу ДРАЦС