У Запоріжжі пройшов Всеукраїнський правовий диктант!

Сьогодні вперше в Запорізькій області всі бажаючі мали змогу перевірити свої знання з права і дізнатися про свій рівень захищеності під час написання Всеукраїнського правового диктанту!

Захід був ініційований юридичною компанією «Експертна юридична служба» і підтриманий Міністерством юстиції України. Понад 30 міст України в 24 областях взяли участь у проекті!

«Всеукраїнський правовий диктант» – унікальний проект, призначення якого дослідити рівень правової грамотності громадян України, які представляють різні вікові групи, а також показати суспільству, що власна правова безпорадність є вельми небезпечною та має наслідком серйозні фінансові та моральні витрати.

У Запорізькій області проект відбувся завдяки безпосередній участі Запорізького національного університету, який гостинно відчинив двері для учасників диктанту. Також організаторами заходу виступили Головне територіальне управління юстиції та Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Проект підтримали: начальник Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Сергій Васильцов, голова Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області Наталя Богомолова, керівники адвокатського об’єднання «Біленко, Балковий та партнери» Олексій Біленко, Руслан Балковий, директор ТОВ «Консалтингово-правова группа «Діалог», судовий експерт за економічною спеціальністю «Дослідження документів бухгалтерського та податкового обліку і звітності» Ольга Лях, представник Секретаріату Верховної Ради України з прав людини в Запорізькій області Олена Дємєнєва.

Відкриваючи диктант, Сергій Васильцов зазначив:

«Соціальний проект «Всеукраїнський правовий диктант» - це унікальний проект, який дає вам можливість достовірно оцінити ваші знання права і дізнатися, наскільки ви захищені в правовому полі. Кожен учасник за результатами диктанту отримає сертифікат учасника та персональну карту правового здоров’я. Диктант відбувається по всій території нашої країни за ініціативи Експертної юридичної служби та за підтримки Міністерства юстиції України».

Учасники Всеукраїнського правового диктанту пройшли тестування та отримали результати своїх індивідуальних знань в області права. Тестові завдання охопили 5 публічних галузей права: сфера фінансів, сфера здоров’я, соціальна сфера, особиста сфера, безпека.

У диктанті взяли участь близько 200 учасників.

Кожен учасник отримає сертифікат учасника і персональну карту правового здоров’я на електронну адресу, зазначену при реєстрації

За результатами проекту буде створена загальна карта правового здоров’я

населення України та будуть сформовані пропозиції для державних органів влади, що дадуть можливість суттєво підвищити рівень правової грамотності громадян України.

 

 

Чат відділу ДРАЦС