До уваги користувачів Єдиних та Державних реєстрів Міністерства юстиції України!

УВАГА! КОРИСТУВАЧАМ ЄДИНИХТА ДЕРЖАВНИХ РЕЄСТРІВ МЮУ!

Шановні користувачі Єдиних та Державних реєстрів Міністерства юстиції України!

 З метою реалізації вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності», Міністерством юстиції України прийнято наказ від 31.10.2016 №3086/5 «Про врегулювання відносин з використання захищених носіїв особистих ключів» (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 31.10.2016 за №1410/29540), відповідно до якого, державні реєстратори прав на нерухоме майно, державні реєстратори юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, нотаріуси використовують виключно захищені носії особистих ключів з моменту впровадження відповідного програмного забезпечення Єдиних та Державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції.

  З 00:00 годин 03 січня 2017 року програмне забезпечення реєстрів переведено в режим роботи із підтримкою одночасно незахищених носіїв ключової інформації (USB-flash, CD тощо) та захищених носіїв ключової інформації. 

 З 00:00 годин 01 квітня 2017 року програмне забезпечення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань буде переведено в режим роботи із підтримкою виключно захищених носіїв ключової інформації.

 Пропонуємо Вам звернутись до Запорізької філії протягом січня-лютого 2017 року та отримати захищений носій типу Електронний ключ "Алмаз-1К" за акційною ціною 550 грн. 00 коп.

 З питаннями звертайтесь за телефоном:  (061) 224-15-53.

Чат відділу ДРАЦС