В Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці проходить виставка "Правники-суспільству!"

Юридична захищеність конституційних гарантій людини є однією з фундаментальних ознак правової держави і покликана передусім закріплювати, забезпечувати і захищати природні та невідчужувані права кожної людини. 

Згідно Указу Президента України «Про Всеукраїнський тиждень права», з 2008 року започатковано щорічне проведення Всеукраїнського тижня права, котрий обов’язково включає в себе 10 грудня - День прав людини, що відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізькій області, в рамках проведення Всеукраїнського тижня права здійснюється інформування населення області щодо реалізації та захисту прав людини.

Так, з нагоди святкування Дня прав людини, в рамках проведення тематичних заходів інформаційного, освітнього та виховного характеру, з 04 по 10 грудня поточного року Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізькій області організовано проведення в комунальному закладі «Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека» тематичної виставки матеріалів з нагоди Дня прав людини «Правники-суспільству».

Чат відділу ДРАЦС