Запорізька юстиція співпрацює з волонтерськими організаціями

04 грудня 2017 року, напередодні Міжнародного дня волонтера, в приміщені Запорізького обласного центру молоді відбувся Фестиваль волонтерів.

Сьогодні волонтерський рух України — безцінне багатство українського народу. Волонтерство грунтується на добровільності, співчутті, солідарності з потребами та ідеями інших, а також глибокій повазі до кожної людини.

В рамках Фестивалю, центром молоді організовано великий ярмарок-презентацію  волонтерських проектів, кращі з яких було відзначено подяками та подарунками.

У заході взяли участь і фахівці Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області, котрі не  лише провели правопросвітницьку акцію «Я МАЮ ПРАВО!», але й цим кроком розпочали Всеукраїнський тиждень права, що триватиме до 10 грудня.

Всім учасникам Фестивалю надано роз’яснення з ключових меседжів загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та ознайомлено з буклетами Міністерства юстиції України: «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Вимагають хабара за іспит чи навчання?», «Не знаєш, як вирішити спір?» та ін.

Чат відділу ДРАЦС