Запорізька юстиція та навчальні заклади області об’єднують зусилля задля захисту прав людей

11 лютого, під час обласної учнівської олімпіади з правознавства працівники Запорізької юстиції та Запорізького національного університету провели робочу зустріч з вчителями історії та права загальноосвітніх шкіл міста Запоріжжя та Запорізької області.

Усіх присутніх було ознайомлено з загальнонаціональним правопросвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО!», метою якого є підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян, а також поінформовано про напрямки його реалізації, надані практичні матеріали та буклети Міністерства юстиції України з важливих правових питань. Разом з цим, під час зустрічі працівниками Запорізької юстиції  обговорені питання щодо сприяння розміщення соціальних роликів, підготовлених Міністерства юстиції України, на сайтах навчальних закладів; проінформовано про громадські приймальні при Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області, інші консультативні місця, де громадяни можуть отримати безоплатну первинну правову допомогу від працівників органів юстиції.

Слід нагадати, що працівники Запорізької юстиції щорічно беруть участь в якості журі обласної учнівської олімпіади з правознавства серед учнів 9-11 класів, що організовується  Департаментом освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, а також комунальним закладом «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради  та традиційно проводиться на базі Запорізького січового колегіуму.  Цьогоріч  обласна олімпіада з правознавства відбулася 11 лютого, в якій взяли участь близько 70 учнів Запорізької області.

 

Чат відділу ДРАЦС