Порядок складання, подання запиту на отримання публічної інформації

Надання публічної інформації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області здійснюється у відповідь на запит на отримання публічної інформації.

З метою спрощення процедури оформлення запитів на інформацію пропонуємо подавати запит шляхом заповнення відповідних форм запитів на інформацію.

Запит на інформацію має містити:

1) ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;

2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

Для оформлення запиту на отримання публічної інформації:

письмово: Головне територіальне управління юстиції у Запорізькій області, пр. Соборний, 164, м. Запоріжжя, 69107;

по телефону: (061) 224-60-80;

факсом: (061) 224-60-80;

електронною поштою: info@zp.minjust.gov.ua;

Подання громадянами запитів в усній формі за адресою – м. Запоріжжя, пр. Соборний, 164, кабінет 626.

Форми для подання запиту на отримання публічної інформації в письмовому вигляді можна взяти на інформаційному стенді Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області, отримати за місцем для роботи запитувачів з документами чи їх копіями (кабінет 626) або на офіційному веб-сайті Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області за адресою: www.justzp.gov.ua.

Форми для подання запиту на отримання публічної інформації електронною поштою можна отримати за місцем для роботи запитувачів з документами чи їх копіями (кабінет 626) та на офіційному веб-сайті Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області за адресою: www.justzp.gov.ua.

Відповідальна особа з питань доступу до публічної інформації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області – заступник начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Кравченко Наталія Василівна.

Чат відділу ДРАЦС