Проект Міністерства юстиції "Я МАЮ ПРАВО!"

                                 

Загальнонаціональний право​просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО​!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Наша мета – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Ми не лише інформуємо громадян про їхні права, а й навчаємо їх, як ці права захищати. Ми даємо чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують. Ми доводимо, що держава може бути твоїм партнером, і встановлюємо рівність перед законом для кожного українця. Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.         

                                                          

                                                                                      

                                                                         

                                                                         

                                                                         

                                                                         

                                                                         

                                                                   НАШІ ПАРТНЕРИ

                                        НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ АКТИ:

1. Указ Президента України №361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»»

2. Розпорядження Кабінету Міністрів від 13.09.2017 № 638-р «Про реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2017-2019 роках» 

3. Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації від 20.10.2017 № 552 «Про реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право!»  у 2017 - 2019 роках» 

4. План заходів Міністерства юстиції України з реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право!" у 2017-2019 роках, затверджений наказом Міністерства юстиції України від 09.10.2017 № 3743/7. 

ЩОМІСЯЧНІ ПЛАНИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ ГТУЮ

У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ

1. План на травень 2018 р.

2. План на червень 2018 р.

3. План на липень 2018 р.

РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ ГТУЮ У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ

Доповідь "Про здійснення органами юстиції Запорізької області комунікаційних заходів, спрямованих на реалізацію загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!» у І півріччі 2018 року"

Чат відділу ДРАЦС