Роз'яснення, юридичні консультації з питань міжнародного співробітництва

 

Стаття головного спеціаліста відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Білої В.Е. «Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України»

Стаття начальника Головного територіального територіального управління юстиції у Запорізькій області Данова А.А. «Про медіацію»

Стаття головного спеціаліста відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Білої В.Е. «Професія юрист та реформування юридичних послуг в Україні»

 

Надання правової допомоги відповідно до положень Конвенції про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах від 22 січня 1993 року

 

Щодо визнання та виконання рішення суду України на території іноземної держави

 

Інформація, щодо договірно-правової бази в галузі правових відносин у цивільних та кримінальних справах, чинні двосторонні та багатосторонні міжнародні договори в сфері міжнародно-правового співробітництва та інформація про їх виконання знаходиться на сайті Міністерства юстиції України: http://www.minjust.gov.ua

 

 

Чат відділу ДРАЦС